BİZ KİMİZ?

he-6092.jpg

Görkem Eğitim Kurumlarına Hoş Geldiniz

İyi bir Üniversitenin yolu GÖRKEM’den geçiyor...
2100m2 kapalı alana sahip, tamamen eğitim ve öğretim düşünülerek dizayn edilmiş binamızda 11 derslik, bilişim laboratuarı, fen laboratuarı, görsel sanatlar müzik atölyesi, spor salonu mevcuttur. Ayrıca sağlıklı beslenme ilkelerine uygun düzenlenmiş kantinimiz bulunmaktadır.
Öğrencilerimizin boş zamanını etkili ve verimli geçirmesi için satranç odası, kütüphane ve soru çözüm alanları mevcuttur.
Telafi ders programı, öğrenci seviyesine uygun program, hedefe yönelik program uygulamaları ile öğrencilerimizi akademik olarak başarıya taşıyoruz.
Gelişim bütündür anlayışı ile hareket ediyoruz. Öğrenciyi bilinçsel, sosyal ve kültürel bütün olarak görüp zeka alanlarının hepsini geliştirmeyi destekliyoruz.

Okulumuzun Tarihçesi

2013

Bir gurup eğitim gönülüsü, öğrencileri sıkıştığı dört duvar arasından çıkararak doğayla tanıştırmak, hayatı öğretmek, sosyal bir çevrede nasıl başarılı olacağını göstermek ve öğrencilere mutlu bir gelecek sağlamak  üzere bir araya geldiler. Böylece Ankagenç Gençlik ve Spor Derneğinin ilk tohumları atıldı. Dernekleşme, kulüp oluşumu, federasyona kayıt vb.  işlemler tamamlanarak 2013 yılında resmi faaliyetler başladı.

2015

Gezi, kamp ve doğa yürüyüşleri devam ederken okullaşma için proje hazırlanmaya başlandı. Yer seçimi ön hazırlıklar ve nihayetinde 2015 kasım ayında bina için gerekli çalışmalara başlandı. Binamızın kaba inşaat hızla ilerledi.

2014

Ankagenç Aile ve gençlik derneğinin kurulmasından sonra Ailelere yönelik Fethiye, Ilgaz, gençlere yönelik 3-4 gün süreli kamp ve günü birlik yürüyüş etkinlikleri düzenlenerrek faaliyetlere devam edildi. Dernek kapsamında yapılan gezilerde Fotoğrafçılık, Kayak kursları, Hayatta kalma, sokak oyunları gibi kurslar ile katılımcı ve kursiyerlere bilgiler verilmeye devam edildi.

2016

Yeni Görkem Eğitim Kurumları ve Turizm Limited şirketinin bünyasinde
Özel GÖRKEM ANADOLU LİSESİ kuruldu.

Image

OKULUMUZDAN EN SON HABERLER

HAKKIMIZDA SÖYLENENLER

Okulumuzda 3. Yılımız 11. Sınıfta eğitimimizi görmekteyiz. Evimize oldukça yakın olduğundan Görkem’i seçtik, iyi ki seçmişiz. Biz gerek kurucumuzdan, gerek öğretmenlerimizden çok memnunuz. İlgi, şevkat ve emeğini esirgemeyen tüm eğitim kadrosuna çok teşekkür ederiz.

oğlum bu okuldan mezun oldu. Ben doktorum yoğun iş hayatımdan dolayı çok ilgilenemedim. Sınav senesinde benim gösteremediğim ilgi ve alakayı gösteren öğretmenlerime teşekkür ederim harika bir okul. koçluk sistemi ve küçük gruplarla masa başı soru çözümlerinden özellikle memnun kaldık. Teşekkürler görkem ailesi

Görkem Hakkında

Özel Görkem Anadolu Lisesi size Görkemli bir gelecek sunuyor. Okulumuz tecrübeli öğretmen kadrosu, rehberlik hizmetleri, profesyonel sosyal etkinlik anlayışı ile en iyi Ünivesiteleri hedefleyen öğrencilerini görkemli sonuçlar ile tanıştırıyor.