Yönetim Kadromuz

İlknur Koçdaş: Kurucu Müdür/Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

İlknur Koçdaş: Kurucu Müdür/Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Matematik

İlkay Duman Ulukaya: Geometri ve Matematik Öğretmeni Sınav Koordinatörü

İlkay Duman Ulukaya: Geometri ve Matematik Öğretmeni Sınav Koordinatörü

Matematik ve geometri öğretmeni. Sınav koordinatörü.
Gülcenur Yücel: Matematik Geometri Öğretmeni

Gülcenur Yücel: Matematik Geometri Öğretmeni

1992 İzmir doğumluyum. İzmir Atatürk Lisesi'nden sonra Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Mezuniyetimden sonra özel egitim kurumlarında görev aldım. Öğrencilerime hedeflerine ulaşmaları konusunda liderlik etmeyi ve onların özellikle matematiğe karşı mevcut önyargılarını yıkmayı kendime görev edindim. Görkem Eğitim Kurumları ailesinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum.

Pınar ÇAMLI- Matematik/Geometri Öğretmeni

Pınar ÇAMLI- Matematik/Geometri Öğretmeni

1991 Antalya-Gazipaşa doğumluyum. Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi Matematik bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli kurumlarda matematik öğretmeni olarak görev aldım. Kutsal saydığım, severek yaptığım öğretmenlik mesleğimde edindiğim tecrübelerimle Görkem Anadolu Lisesi'nde öğrencilerimizle Görkemli başarılara ulaşmak istiyorum.

Türk Dili ve Edebiyatı

Demet Akkaya: Edebiyat Öğretmeni

Demet Akkaya: Edebiyat Öğretmeni

1987 Ordu doğumluyum, İlköğretim ve Ortaöğretimimi Orduda tamamladım. Edebiyata ilgim Lise yıllarında başladı, o dönemlerde şiir ve kompozisyon yarışmalarında çeşitli başarılara imza attım. Üniversite tercihim yine bu yönde oldu ve Uludağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü başarıyla bitirerek Pedagojik Formasyonumu yine Uludağ Üniversitesi bünyesinde tamamladım. Üniversite yıllarında, üniversite kütüphane arşivinde görev aldım, Osmanlıca dersleri verdim, çeşitli dil sempozyumlarında görev aldım, dil konusunda çeşitli seminerlere katıldım. Yine üniversite yıllarında hızlı okuma ve diksiyon kurslarına katıldım, özel okullarda ygs ve lys gruplarında derslere girdim. Üniversite sonrasında Ankaraya yerleştim, Ankara da çeşitli özel okullarda, dershanelerde ve etüt merkezlerinde görev aldım. Bu süre boyunca tüm öğrenci gruplarına ders verme imkânı buldum. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak hedefim; genç nesillerimize Türk Dili ve Edebiyatının inceliklerini, güzelliklerini aşılayarak Türk Dili ve Edebiyatına tutkuyla bağlı bir nesil yetiştirmektir. Tutkulu genç nesil yetiştirme hedefimi genişleterek Tutkulu ve Görkemli bir nesil yetiştirmek üzere, Özel Görkem Anadolu Lisesi’nde görev almaktan son derece mutluyum.
Şule Yüksel: Edebiyat Öğretmeni

Şule Yüksel: Edebiyat Öğretmeni

Fen Bilimleri

Dilan Almas:Fizik Öğretmeni

Dilan Almas:Fizik Öğretmeni

1991 İstanbul doğumluyum. 2013 yılında Ahi Evran Üniversitesi Fizik bölümünden mezun oldum. Öğrencilik dönemimde Erasmus öğrenci değişim programına katılarak İsveç-Linnaeus University de 6 ay kadar Fizik bölümü derslerini aldım. Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım. Mezun olduktan sonra devlet okulu ve çeşitli özel eğitim kurumlarında Fizik öğretmeni olarak görev yaptım. Hedefim fiziği “sevdiği için çalışan” öğrenciler yetiştirmektir. Bu hedef ulaşabilmek ve edindiğim tecrübeleri paylaşmak için Görkem Anadolu Lisesi ailesinde olmaktan mutluyum.
Elif Altunay:Kimya Öğretmeni

Elif Altunay:Kimya Öğretmeni

1991 Ankara doğumluyum. Hacettepe Üniversitesi Kimya bölümü mezunuyum. Mezun olduktan sonra mesleğimi özel öğretim kurslarında yerine getirdim. Esas amacım iyi bir nesil yetiştirmek, çok sevdiğim alanımı en iyi şekilde öğretmek, öğrencilerimin üniversite sınavında iyi bir derece elde edebilmelerini sağlamaktır. Bu amaçla Görkem Eğitim Kurumlarında görev almaktan mutluluk duyuyorum.

Şule Karahan: Biyoloji Öğretmeni

Şule Karahan: Biyoloji Öğretmeni

1989 yılında Ankara ili Yenimahalle ilçesinde doğdum. Evli ve bir çocuk annesiyim. İlkokul, ortaokul ve liseyi Ankara’da okudum. Lisans eğitimimi 2012 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde bölüm ikincisi olarak tamamladım. Yaptığım işte en iyi olmayı kendime hedef edinmiş olup, bu vizyonla eğitim hayatım boyunca okuduğum okulları derece ile bitirdim.

Görev yaptığım bütün eğitim kurumlarında gerek öğrencilerim ve velileri, gerekse meslektaşlarım ve amirlerim tarafından sevilen ve takdir edilen bir öğretmen olmayı amaç edindim. Çeşitli okullarda öğretmenlik yaptıktan sonra, 2016 yılında Özel Görkem Anadolu ve Fen Lisesi’nde Biyoloji öğretmeni olarak görev yapmaya başladım.

En büyük idealim olan öğretmenlik mesleğine, kendimi geliştirebileceğim, kariyerimde emin adımlarla ilerleyebileceğim Özel Görkem Anadolu ve Fen Lisesi’nde devam etmekten gurur duyuyorum.

Yabancı Dil

B. Tamer Cellek : İngilizce Öğretmeni

B. Tamer Cellek : İngilizce Öğretmeni

1989 yılı doğumluyum. Lise eğitimimi o zamanki ismiyle Aksaray Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladım. Lisans eğitimimi Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde aldım. Eğitimim sırasında ve sonrasında edindiğim çeşitli yurt dışı deneyimleri sayesinde dünyanın sandığımızdan çok daha büyük olduğunu gördüm. Bu dünyanın kapılarından birer birer geçmek için ilk ve en önemli anahtarın da dünyanın “lingua franca”sı olan İngilizce dili olduğuna şahit oldum.

Öğrencilerimize sadece dil bilgisi kuralları dışında iletişim becerilerini de kazandırmayı amaçlıyorum. “Anlıyorum ama konuşamıyorum” klişesini yıkıp, hata yapmaktan korkmayan, kendini İngilizce olarak ifade edebilen öğrenciler yetiştirmeyi istiyorum.

Selen Demirbaş: Yabancı Dil Öğretmeni /Almanca

Selen Demirbaş: Yabancı Dil Öğretmeni /Almanca

1979 Ankara doğumluyum. Yabancı dile olan ilgim lise yıllarında başladı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Almanca Öğretmenliği eğitimin tamamladım. Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde İngilizce Öğretmenliği üzerine Formasyon eğitimi aldım. Ankara’da dil merkezi, etüt merkezi ve liseler olmak üzere çeşitli özel eğitim kurumlarında öğretmenlik yaptım.

Dilimin sınırları dünyamın sınırlarıdır. Bir dil öğrenmek dünyaya açılan bir pencere daha demektir. Bu düşüncelerle öğrencilerime yararlı olacağıma inanıyor Görkem ailesinde olmaktan büyük bir kıvanç duyuyorum.

Sosyal Bilimler

Hatice Özlü: Tarih Öğretmeni

Hatice Özlü: Tarih Öğretmeni

İnci Suci : Rehberlik ve Felsefe Öğretmeni

İnci Suci : Rehberlik ve Felsefe Öğretmeni

1993 Ankara doğumluyum. Eğitim öğretim hayatımı Ankara’da tamamladım.   2011 yılında Gazi Üniversitesi Felsefe bölümünü kazandım .Eğitimim sırasında, Gazi üniversitesinde   pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım. Staj eğitimimi de tamamlayıp, 2015 yılında mezun olduktan sonra Özel bir kurumda görev yapmaya başladım. Görevim sırasında Rehberlik alanında kendimi daha da fazla geliştirmek adına Öğrenci ve Ebeveyn koçluğu eğitimi aldım. Rehberlik servisinde daha çok sınav grupları ve Lise öğrencileriyle çalışmalar yaptım. Aynı zamanda da Felsefe derslerine girdim. Eğitim  ve öğretimin temel adımı olan ,aynı zamanda da öğrencilerin hedeflerine ulaşmasında, kendilerine ve hayata olan güvenin rehberlik biriminden de geçtiğine inanmaktayım.

Bu edindiğim tecrübelerime ve öğrenciler ile olan güzel iletişim becerilerime güveniyorum Bu yolda amacım kendine güvenen, başarıdan korkmayan ,sağlam ve hedefleri için tutkulu plan öğrenciler yetiştirmek istiyorum. Bu  amaçla Özel Görkem Eğitim Kurumları ailesinde yer almaktan çok mutluyum.

Ümran Öztürk: Bedeneğitimi Öğretmeni

Ümran Öztürk: Bedeneğitimi Öğretmeni

1980 Ankara doğumluyum.10 yaşında voleybol branşıyla spora başladım.Ardından profesyonel olarak judoya devam ettim.Judo da 2 yıl üst üste Türkiye ikinciliğim ve iller arası turnuvalarda çeşitli derecelerim var.Trakya üniversitesi beden eğitimi öğretmenliğinden mezunum.Tenis, voleybol, satranç ve step aerobik branşlarında antrenörlük belgelerim var. Devlet okullarında ve özel okullarda öğretmenlik yaptım.Ayrıca Ankara Fenerbahçe spor okullarında antrenörlük ve şube koordinatörlüğü yaptım.
Hüseyin Melih Özdemir: Coğrafya Öğretmeni

Hüseyin Melih Özdemir: Coğrafya Öğretmeni

1990 Ankara doğumluyum. 2013 yılında Uşak Üniversitesi, Coğrafya Anabilim Dalı lisans tamamladıktan sonra Uşak Üniversitesi, Coğrafya Anabilim Dalı programında yüksek lisans, 2017 yılı yine Uşak Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Coğrafya Anabilim Dalı’nda doktora eğitimi almaya hak kazandım. Süleyman Demirel Üniversitesi Coğrafi Bilgi Sistemleri bölümünde bir süre akademisyen olarak eğitim verdim. Halen doktora eğitimime devam etmekteyim. Bilim insanı İbn-i Haldun’un “Coğrafya Kaderdir” sözünü kendime yaşam felsefesi edindim ve bu doğrultuda Coğrafya bilimi adına çalışmalar yaparak eserler ortaya koymaya çalışmaktayım. Aynı fikriyat ile ulu önder Atatürk’ün “Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.” sözünü mesleğimin kutsalı bilerek, her bir öğrencimin, aziz vatanımın geleceği adına birer mihenk taşı olduğuna sarsılmaz bir inanç ile inanarak Görkemli olmak adına bu aileye katılmış bulunuyorum.

Ramis Uçar: Müzik Öğretmeni

Ramis Uçar: Müzik Öğretmeni

1992 Kastamonu doğumluyum. 2015 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Ana dalım bağlama ve piyano olmakla beraber üniversite 3.sınıfta il geneli yapılan ses yarışmasında 1. olmam ve Türkiye genelinde yapılan bağlama yarışmalarında dereceye girmem beni müziğe daha da çok bağladı. 11 yıldır müzik ile iç içeyim. Her bireyin mutlaka yeteneği vardır, önemli olan bunu ortaya çıkarmaktır. 7 den 70 e tüm yaş grubu öğrencilerimizle gerek ses, gerek çalgı aleti konusunda çok yol kat ettik. Bu konuda çok iddialıyım. Sizde saklı olan yetenek ve becerileri ortaya çıkarmak için Görkem Anadolu Lisesi’nde görev almaktan son derece mutluyum.

Fatma Bora: Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Fatma Bora: Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Almış olduğum eğitim ve bu güne kadar verdiğim derslerden elde ettiğim birikimimle Görkem Anadolu Lisesinin öğrencilerinin dini ve ahlaki gelişimine katkıda bulunmak istiyorum.

Görkem Hakkında

Özel Görkem Anadolu Lisesi size Görkemli bir gelecek sunuyor. Okulumuz tecrübeli öğretmen kadrosu, rehberlik hizmetleri, profesyonel sosyal etkinlik anlayışı ile en iyi Ünivesiteleri hedefleyen öğrencilerini görkemli sonuçlar ile tanıştırıyor.